perarin

×

جستجوی محصول / مقاله

برای جستجوی عبارت مورد نظر، حداقل 3 حرف یا عدد از عبارت را وارد نمایید.

hensel
×

جستجوی محصول / مقاله

برای جستجوی عبارت مورد نظر، حداقل 3 حرف یا عدد از عبارت را وارد نمایید.
contact us slide

rating

vote: 78% - 48 votes

مسئولیت‌های اجتماعی شرکت ایده پرداز پرارین به ایجاد یک فضای امن و قابل رشد برای کارکنان، کمک به خیریه‌ها و سازمان‌های خصوصی و مردم نهاد و همچنین برگزاری و حضور در اجتماعات فرهنگی و هنری تقسیم می‌شود. پرارین می‌کوشد تا موجب حفظ و ارتقای هویت ایرانی و ارزش‌هایی نظیر کمک به رشد جامعه و انجام عمل خیر و نیکوکارانه شود.

پرارین در دوران کرونا

پرارین در دوران پاندمی با بکارگیری و رعایت پروتکل‌ها و استانداردهای بهداشتی مبتنی بر سازمان بهداشت جهانی توانست کمترین میزان ابتلا به این بیماری را در بین کارکنان خود شاهد باشد. پرارین نیروی انسانی خود را بعنوان سرمایه ارزشمند دانسته و تمام تلاش خود را در جهت حفظ آرامش و همچنین پیشرفت این عزیزان به کار می‌گیرد. تست‌های رایگان PCR به صورت دوره‌ای، توزیع اقلام بهداشتی و ایجاد امکان دورکاری همه از اقداماتی بودند که پرارین در این مدت بکار گرفت.

 hand with protective gloves making covid test

 

telegram go 450
insta go 450
فروش دوربین مداربسته,دوربین مداربسته داهوا,دوربین داهوا,دوربین هنسل,دوربین مداربسته هنسل,دوربین امنیتی,دوربین حفاظتی,دوربین مداربسته جمهوری,نصب دوربین مداربسته,خدمات دوربین مداربسته,گارانتی دوربین مداربسته,تعمیر دوربین مداربسته,تعمیرات دوربین مداربسته,نمایندگی داهوا,نمایندگی هنسل,پرارین,ایده پرداز پرارین,دوربین پرارین,دوربین مداربسته پرارین, شرکت دوربین مداربسته, شرکت پرارین

ایده پرداز پرارین

دفتر فروش و خدمات پس از فروش: تهران، خیابان جمهوری، نرسیده به خیابان حافظ کوچه یغما، پلاک 11 ، واحد 7 و 8 شرقی

(021) 54 715 000

(021) 66 76 62 00

info [at] perarinco.ir, perarinco [at] gmail.com

perarin plus

تمامی حقوق این وب سایت مربوط به شرکت ایده پرداز پرارین می باشد © 1401-1397