perarin-plus-Warranty

ارائه خدمات تعمیر و نگهداری سیستم های نظارت تصویری

سیستم‌های نظارت تصویری بیش از 4 دهه است که بطور وسیع و چشمگیر باعث افزایش امنیت و بهره وری محیط‌ های کسب و کار، شرکت ها و کارخانجات گردیده است. در این محیط ها سیستم‌های نظارت تصویری ابتدا باعث تامین مقرون به صرفه و کم هزینه امنیت می شود و در بخش های مختلف باعث اطلاع اتاق مانیتورینگ از حوادث احتمالی می‌توانند آتش سوزی، افزایش یا کاهش دمای محیطی، سرقت، دستکاری مخرب، نظارت و … مورد استفاده قرار می گیرد.

در وهله بعد این سیستم ها باعث جمع آوری اطلاعات آماری می گردد که می تواند باعث افزایش راندمان فروش یا پروژه های تحقیقاتی شود. برای مثال در یک فروشگاه بزرگ وجود دوربین های مداربسته و دستگاه ضبط تصویری که به تکنولوژی (تجمع نقاط)Heat Map مجهز بوده باعث می شود رییس فروشگاه و فروشنده ها متوجه شوند که در کدام نقطه از فروشگاه تعدد رفت و آمد زیاد بوده و کدام محصول بازدید بیشتری دارد یا کدام ناحیه از فروشگاه مشتری بیشتری را به خودش جذب می کند که مطالعه این گونه اطلاعات آماری ای که از سیستم های نظارت تصویری دریافت می شود می تواند به صاحب فروشگاه یا کسب و کار کمک شایانی کند.

با استفاده از تکنیک‌های هوش مصنوعی و یادگیری عمیق، سیستم‌های پردازش تصویر امکان استخراج، شناسایی و دسته بندی آبجکت های مختلف موجود در تصویر را فراهم می سازند. این عملیات شامل دسته بندی انواع وسایل نقلیه ، حیوانات و انواع مختلف اشیاء و نیز تشخیص جنسیت افراد می باشد. این سیستم‌ها همچنین توانایی تشخیص حوادثی جزئی مانند تغییر در میزان روشنایی و یا توقف بیش از حد یک فرد و یا وسیله نقلیه در یک مکان تحت نظارت را خواهند داشت. این امر کاربران سیستم‌ها را قادر می سازد تا با انجام جستجوهایی پیچیده در میان انبوه داده‌های دسته بندی شده، میزان نظارت موثر و آگاهی لحظه ای خود را از شرایط محیط تحت پوشش افزایش دهند.

لزوم تعمیر و نگهداری سیستم های نظارت تصویری

از مهمترین بخش ها بعد پس از راه اندازی و نصب سیستم های نظارت تصویری در محیط کسب و کار و یا مسکونی یا خدماتی، پایداری شرایط نرمال اولیه و کاری این سیستم ها و تعمیر و رفع ایرادهای احتمالی است که در حسین استفاده و یا بعلت فرسودگی و استهلاک، مشکلات عملیاتی و موانعی است که در مسیر ادامه فعالیت آن ممکن است ایجاد گردد.

در این فرآیند پشتیبانی و تعمیر و نگهداری ضرورتا می بایست تعریف دوره های مشخص ارزیابی سیستم ، روالهای کاری، معیارها و مشخصات صحت عملکرد سیستم، فرمها و مستندات بازرسی سیستم، تامین اقلام یدکی، ابزار و نفرات متخصص مناسب مدنظر قرار گیرند. تیم فنی و پشتیبانی ما در این حوزه تجربیات ارزنده ای داشته و نمونه های مختلف پروژه های اجرائی را نیز پشتیبانی می نماید.

با توجه به اهمیت و حساس بودن تامین امنیت یک محیط کاری یا صنعتی، کارکرد بی وقفه و بدون مکث و برخط سیستم‌های نظارت تصویری، فرآیندهای نگهداری و خدمات پس از فروش از اهمیت ویژه ای برخوردار است و لازم است برای دریافت خدمات بهینه در این زمینه مشاوره و اقدامات لازم صورت گیرد. برای این منظور شرکت ایده پرداز پرارین با پرسنل مجرب در زمینه تعمیر و نگهداری دوربین های مداربسته و دستگاه های ضبط تصویر مفتخر است در این زمینه با ارائه راهکارهای سودمند و بهینه کردن پروتکل های نظارتی و خدمات تعمیر و نگهداری از بروز وقفه در روند کارکرد صحیح و بدون نقص شبکه تامین امنیت کسب و کار شما جلوگیری و تلاش نماید همواره بروزترین و کارآمدترین سیستم را پیاده نمایید.

تیم فنی و کارشناسان ما پس از دریافت اطلاعات و نقشه و عکس های محیط مجهز به سیستم های نظارت تصویری شما، یک چک لیست از محصولات و مدت زمان استفاده از تجهیزات نصب شده و اطلاعاتی ازین دست تهیه کرده تا به صورت منظم و دوره ای از کارکرد صحیح سیستم های امنیتی نصب شده اطمینان حاصل شود. تعداد دفعات تعمیر و نگهداری سیستم نظارت تصویری شما بستگی به محیط نصب، فرسوده یا جدید یا قدیمی بودن دستگاه ها و مقدار آسیب دیدگی آن بستگی دارد. در این راستا نیز اوپراتور مانیتورینگ باید بلافاصله پس از مشاهده اختلال در سیستم دوربین مداربسته، دستگاه ضبط تصویر و دیگر تجهیزات متصل به آن را به کارشناسان مربوطه اطلاع دهد تا در اسرع وقت نسبت به تعمیر آن اقدام شود.

درپایان به این نکته نیز توجه نمایید که به کارگیری از سیستم تعمیر و نگهداری جهت حفظ تداوم کاری سیستم های نظارت تصویری، می‌تواند نقش بسیار زیادی را در کاهش قیمت تمام شده محصول نهایی ایفا نماید. ما برآن عقیده ایم که بهای تعویض قطعه ی در حال خراب شدن قبل از خرابی کامل بسیار کم هزینه تر از خرابی کل دستگاه و نیز از کار اوفتادن بخش خطیر امنیت سازمان شماست. تعمیرات و نگهداری بخش جدایی ناپذیر محیط های کسب و کار و تولیدی های بزرگ است که می‌تواند این اولویت‌های رقابتی را تحت تأثیر قرار دهد و در نتیجه استراتژی‌های کسب و کار را به شکل مثبت یا منفی متأثر سازد.

پیمایش به بالا